Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-12-04
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

december 4., szerda:

    M4 Sport

 6.45: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Montenegró

10.45: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Szenegál

17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, Békéscsaba-Ferencváros

 

    Duna World

18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, FTC-Mladost Zagreb

 

    Sport 1

15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sassuolo-Perugia

18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, SPAL-Lecce

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Udinese-Bologna

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva

20.00: Kézilabda, Német Kupa, negyeddöntő, Löwen - Hannover-Burgdorf

 

    Eurosport 1

16.05: Sílövészet, világkupa, Östersund

19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

 

    Digisport 1

18.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Pro Recco

20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Toulouse-AS Monaco

21.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain - Nantes

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Watford

 

    Spíler1 TV

19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Tottenham Hotspur

 

    Spíler1 TV

21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton

 

 

december 5., csütörtök:

    M4 Sport

10.15: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, előfutamok

17.45: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Glasgow, döntők és elődöntők

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, német bajnokság, Magdeburg-Flensburg

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat-Metalurg

18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Parma-Frosinone

21.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Cagliari-Sampdoria

 

    Eurosport 1

16.10: Sílövészet, világkupa, Östersund

19.45: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, York

 

    Digisport 1

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Brighton

 

    Spíler1 TV

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Newcastle United

 

Forrás: MTI