Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-10-25
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

október 25., szerda: 

    M4 Sport

17.45: Vízilabda, női NB I, Eger-Szentes

19.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, 7. forduló, Dunaújváros-Vasas

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, Hertha BSC-1. FC Köln

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, 2. forduló, RB Leipzig-Bayern München

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, elődöntő, Brazília-Anglia

16.15: Labdarúgás, U17-es világbajnokság, India, elődöntő, Mali-Spanyolország

20.30: Kerékpár, pályakerékpár, London

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, csoportkör, Falco-Szolnok

20.25: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Hellas Verona

20.40: Labdarúgás, angol ligakupa, Chelsea-Everton

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, Serie A, Juventus-SPAL

 

október 26., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Röplabda, női NB I, UTE-Jászberény

 

    Sport 1

15.00: Cselgáncs, Grand Slam-verseny, Abu-Dzabi

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 2.30: Labdarúgás, MLS, Chicago Fire-New York Red Bulls

20.30: Kerékpár, pályakerékpár, London

 

    Digisport 1

10.00, 13.30 és 15.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Real Madrid

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Barcelona

 

    Digisport 2

 7.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

19.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, csoportkör, CMB Cargo Uni Győr-Namur 

21.25: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Fuenlabrada-Real Madrid

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Royal Antwerp-Standard Liége

 

Forrás: MTI