Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-02-28
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 28., szerda:

    M4 Sport

19.00: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Puskás Akadémia FC-ZTE FC

 

    Sport 1

17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Jadran Herceg Novi

19.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Valencia

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Leganés

 

    Sport 2

11.00 és 16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Tottenham Hotspur-Rochdale

 

    Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

10.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

18.30: Kerékpár, pálya Világbajnokság, Apeldoorn

 

    Digisport 1

17.10: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, Juventus-Atalanta

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, Lazio-AC Milan

 

    Digisport 2

18.30: Vízilabda, férfi Eurokupa, elődöntő, PannErgy-Miskolci VC - FTC-PQS Waterpolo

20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC-Újbuda - Jug Dubrovnik

23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Aberdeen

 

március 1., csütörtök: 

    M4 Sport

17.00: Röplabda, női NB I, Jászberény VT - 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem

19.40: Atlétika, fedettpályás vb, Birmingham

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, La Liga, Las Palmas-FC Barcelona

 

    Sport 2

 1.00 és 23.30: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.00: Darts, Premier League, 5. állomás, Exeter

 

    Eurosport 1

13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

10.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

18.30: Pályakerékpár, vb, Apeldoorn

 

    Digisport 1

 1.00 és 23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia-Himki Moszkva 

 

    Digisport 2

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Melsungen

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olimpia Milano-Anadolu Efes

 

    Digisport 3

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Tel-Aviv - CSZKA Moszkva

 

    Spíler TV

 4.05: Jégkorong, NHL, Vancouver Canucks-New York Rangers

20.15: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester City

 

Forrás: MTI