Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2020-08-12
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

augusztus 12., szerda:

    M4 Sport

19.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, FTC-Telekom Waterpolo - A-Híd-VasasPlaket  

20.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, elődöntő, OSC-Újbuda - Szolnoki Dózsa

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+ Tuti

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Altach-Borussia Dortmund

19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, Detroit Tigers-Chicago White Sox

 

    Eurosport 1

14.00, 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield

19.00: Autósport, FIA Formula-E Bajnokság, 10. forduló, Berlin

 

    Eurosport 2

11.00, 12.00: Motorsport, motokrossz-vb, Riga

14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 1. szakasz

16.50: Kerékpár, országúti kerékpár, Pro Tour-sorozat

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

 

    Digisport 2

16.15: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, FTC Masters-Oázis Masters

17.10: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, Millennium Masters-OSC Masters

17.55: Tenisz, WTA-torna, Lexington

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

 

    Spíler2 TV

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atalanta - Paris Saint-Germain, Lisszabon

 

    ARENA4

19.00: Labdarúgás, skót bajnokság, St. Mirren-Celtic

 

 

augusztus 13., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, bronzmérkőzés

19.15: Vízilabda, férfi Magyar Kupa, döntő

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atlético Madrid-RB Leipzig, Lisszabon

 

    Sport 1

 3.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Denver Nuggets-Los Angeles Clippers

 

    Sport 2

13.45: Lósport, Kincsem+

19.00: Baseball, MLB, alapszakasz, New York Mets-Washington Nationals

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, elődöntő, Sheffield

19.00: Autósport, FIA Formula-E Bajnokság, 11. forduló, Berlin

 

    Eurosport 2

14.45: Kerékpár, országúti kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 2. szakasz.

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

20.05: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, bronzmérkőzés

21.00: Vízilabda, Waterpolo Masters Summer Cup, döntő

 

    Digisport 2

17.00: Tenisz, WTA-torna, Lexington

 

    Spíler2 TV

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, negyeddöntő, Atlético Madrid-RB Leipzig, Lisszabon

 

    ARENA4

21.00: Jégkorong, NHL, rájátszás, Tampa Bay Lightning-Columbus Blue Jackets

 

Forrás: MTI