Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-02-11
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 11., szerda:

    Duna World

19.00: Kézilabda, férfi NB I, PLER Budapest - Kőnig-Trade Balmazújváros 19.00

 

    Sport 1

18:45: Vízilabda, BL, Szolnoki Dózsa-Közgép - Galatasaray

 

    Sport 2

11:00, 15.00, 19.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

 

    Sport M

13:35: Lósport, futam

 

    Eurosport

9:45: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriás-műlesiklás, 1.futam 

13.00: Téli Universiade, Granada, Alpesi sí, női óriás-műlesiklás, 2.futam

 

    Eurosport 2

11.30: Téli Universiade, Granada, síakrobatika

13.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő, Oroszország-Szlovákia

17.00: Kosárlabda, Europa Kupa, Lietuvos Rytas-Telindus Oostende 

18:45: Kosárlabda, Europa Kupa, Besiktas-Paris Levallois

20.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, negyeddöntő

 

    Digisport 1

14:00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen 

20:25: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Everton 

 

    Digisport 2

19:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Barcelona-Villarreal 

21:55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Athletic Bilbao-Espanyol

 

Február 12., csütörtök:

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Chicago Blackhawks-Vancouver Canucks

20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Bournemouth

 

    Sport 2

11.00 és 20.30: Tenisz, ATP500-as torna, Rotterdam

 

    Sport M

13.35: Lósport, futam

 

    Eurosport

10.15: Sílövészet, világkupa, Oslo, női egyéni

13.00: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Sílövészet, világkupa, Oslo, férfi egyéni

18.00: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 1. futam

22.00: Alpesi sí, világbajnokság, Beaver Creek, női óriás-műlesiklás, 2. futam

 

    Eurosport 2

9.45: Téli Universiade, Granada, alpesi sí, férfi óriás-műlesiklás, 1. futam

20.30: Téli Universiade, Granada, jégkorong, női döntő

 

    Digisport 1

17.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Nyizsnyij Novgorod-Olimpiakosz

19.55: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen - MOL-Pick Szeged

 

    Digisport 2

14.00: Tenisz, WTA-torna, Antwerpen

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Galatasaray

 

Forrás: MTI