Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2018-04-25
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

április 25., szerda:

    M4 Sport

12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

17.45: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros - FTC-Rail Cargo Hungária

19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Bayern München-Real Madrid

 

    Sport 1

12.15: Jégkorong, divízió 1-es vb, Olaszország-Kazahsztán

15.45: Jégkorong, divízió 1-es vb, Nagy-Britannia - Lengyelország

18.55: Jégkorong, divízió 1-es vb, Szlovénia-Magyarország

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, Bayern München-Real Madrid

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 1. szakasz

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Himki Moszkva-CSZKA Moszkva

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Real Madrid-Panathinaikosz

 

    Digisport 2

11.30 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

 

 

április 26., csütörtök:

    M4 Sport

12.45: Tenisz, ATP-torna, Budapest

17.40: Kosárlabda, női NB I, döntő, 1. mérkőzés, Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket

19.45: Labdarúgás, női Magyar Kupa, döntő, DVTK-Ferencváros

 

    Sport 1

 3.30: Labdarúgás, CONCACAF BL, döntő, 2. mérkőzés, Chivas-Toronto FC

18.15: Jégkorong, divízió 1-es vb, Lengyelország-Magyarország

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Darts, Premier League, Manchester

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

16.00: Kerékpár, romandiai körverseny, 2. szakasz

 

    Digisport 1

11.30 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

20.40: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Marseille-Salzburg

 

    Digisport 2

11.30 és 14.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Zalgiris Kaunas-Olimpiakosz

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, rájátszás, Baskonia-Fenerbahce

 

    Digisport 3

18.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

20.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Spíler1 TV

 1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Boston Bruins-Toronto Maple Leafs

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Atlético Madrid

 

Forrás: MTI