Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-12-02
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 2., szerda:

    M4 Sport

16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

18.27: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Videoton FC

20.27: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Oostende

 

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Szolnoki Olaj

22.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, Sportiva Azores Airlines - CMB Cargo-Uni Győr

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

 

    Eurosport

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

17.00: Biatlon, világkupa, Svédország

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

18.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Arisz Szaloniki-Unics Kazany 

20.30: Labdarúgás, lengyel bajnokság, Cracovia - Podbeskidzie Bielsko-Biala

 

    Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Palermo-Alessandria

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Verona-Pavia

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Southampton-FC Liverpool

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Sopron KC-Cibona Zagreb 

20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Barcelona-Villanovense

22.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cádiz CF-Real Madrid

 

    Digisport 3

18.05: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Caen

 

December 3., csütörtök:

    M4 Sport

16.27: Úszás, rövidpályás Európa-bajnokság, Netánja

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Winnipeg Jets-Toronto Maple Leafs

20.00: Kézilabda, férfi BL, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Baia Mare

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

 

    Eurosport

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

17.00: Sílövészet, világkupa, Svédország

 

    Eurosport 2

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság bajnoksága

 

    Digisport 1

17.55: Kosárlabda    női Európa Kupa, PEAC-Pécs - Nymburk

20.00: Labdarúgás    Spanyol Király Kupa, Linense-Athletic Bilbao

22.00: Labdarúgás    Spanyol Király Kupa, Las Palmas-Real Sociedad

 

    Digisport 2

8.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Singapore Slammers

11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, UAE Royals-Japan Warriors

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Carpi-Vicenza

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Limoges

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes

20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Olympique Marseille

 

Forrás: MTI