Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-09-13
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

szeptember 13., szerda:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő, Görögország-Oroszország

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, RB Leipzig-AS Monaco

 

    Sport 1

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Real Madrid-Apoel Nicosia

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Liverpool-Sevilla

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

15.00: Kerékpár, Vallon Grand Prix, Belgium

19.00: Döntés a 2024-es és 2028-as olimpia helyszínéről, Lima

 

    Film Mánia

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, 1. forduló, Tottenham-Dortmund

 

 

szeptember 14., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Labdarúgás, női felkészülési mérkőzés, Magyarország-Skócia

20.30: Kosárlabda, férfi Európa-bajnokság, negyeddöntő, Görögország-Oroszország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Motor Zaporizzsja-Csehovszkije Medvegyi

20.15: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Kadetten Schaffhausen-Elverum

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Olasz Kupa

 

    Digisport 1

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Austria Wien-AC Milan

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hertha BSC-Athletic Bilbao

 

    Digisport 2

 4.00: Tenisz, WTA-torna, Tokió

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Atalanta-Everton

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Vitesse-Lazio

 

    Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Dinamo Kijev-Skënderbeu

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Hapoel Beer-Seva - Lugano

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, 1. forduló, Arsenal-Köln

 

Forrás: MTI