Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2020-01-15
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

január 15., szerda:

    M4 Sport

17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Hollandia-Olaszország

18.50: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, női csoportkör, Magyarország-Oroszország

 

    Sport 1

17.30: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Magyarország-Izland

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Dánia-Oroszország

 

    Sport 2

13.45: Lóverseny, Kincsem+ Tuti 1015

15.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Fiorentina-Atalanta

18.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AC Milan-SPAL

20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Juventus-Udinese

 

    Eurosport 1

12.50: Hódeszka, világkupa, Badgastein

14.15: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding

15.50 és 19.45: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

 9.00: Tenisz, ATP-torna, Adelaide

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

20.45: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Rennes

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Amiens-Reims

 

    Spíler 1

20.15: Labdarúgás, FA Kupa, Manchester United-Wolverhampton Wanderers

 

január 16., csütörtök:

    M4 Sport

17.15: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Franciaország-Olaszország

19.00: Vízilabda, Európa-bajnokság, Budapest, férfi csoportkör, Magyarország-Spanyolország

20.30: M4 Sport-Az Év sportolója gála

 

    Duna World

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron Basket-Girona

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Horvátország-Ausztria

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, középdöntő, Fehéroroszország-Németország

 

    Sport 2

 0.00 és 6.00 : Tenisz, ATP-torna, Auckland

13.45: Lósport, Kincsem+

21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Parma-Roma

    

    Eurosport 1

14.20: Sílövészet, világkupa, Ruhpolding

15.50 és 19.15: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

 3.30: Tenisz, WTA-torna, Hobart

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

 

    Digisport 2

 1.30: Tenisz, WTA-torna, Adelaide

 

    Digisport 3

 6.45 és 8.00: Tenisz, WTA-torna, Hobart

 

Forrás: MTI