Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2019-02-13
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

február 13., szerda:

     M4 Sport

17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, Vác-Ferencváros

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Ajax-Real Madrid

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Flensburg-Celje

 

    Sport 2

11.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

 

    Eurosport 1

11.00, 13.45 és 19.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Digisport 1

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, első negyeddöntő, 1. mérkőzés, Szekszárd-Girona

19.50: Tenisz, WTA-torna, Doha

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.45: Jégkorong, szlovák Extraliga, MAC Újbuda-Nitra

 

    Digisport 3

18.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Strasbourg

 

    Spíler2 TV

21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Tottenham Hotspur-Borussia Dortmund

 

február 14., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, csoportkör, Sopron Basket-Hatay

19.45: M4 Sport - Az Év Sportolója gála (Nemzeti Színház)

 

    Sport 1

17.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, csoportkör, Balatonfüred-Füchse Berlin

20.45: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Malmö-Chelsea

 

    Sport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

17.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Nyeftehimik-Szibir

20.00: Darts, Premier League, Glasgow

 

    Eurosport 1

11.00 és 20.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

14.00 és 17.30: Alpesi sí, világbajnokság, Are, női óriás-műlesiklás

19.00: Sílövészet, világkupa, női 7,5 km sprint, Soldier Hollow

 

    Eurosport 1

13.45: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.40: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Lazio-Sevilla

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Zürich-Napoli

 

    Digisport 2

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, BATE-Arsenal

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Celtic-Valencia

 

    Digisport 3

18.50: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Rapid Wien-Internazionale

20.55: Labdarúgás, Európa-liga, a 16 közé jutásért, 1. mérkőzés, Sahtar-Frankfurt

 

    Spíler1 TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Pittsburgh Penguins-Edmonton Oilers

 

Forrás: MTI