Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-01-15
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 15., szerda:

    Duna

16.00 és 20.55: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport1

17:45: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Oroszország-Szerbia

20.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Lengyelország-Franciaország

 

    Sport2

16.00: Kosárlabda, női Euroliga, Jekatyerinburg-Győr

21.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, 3. forduló, újrajátszás, Manchester City-Blackburn

 

    SportKlub

17.55: Kézilabda, női NB I, Győr-FTC

20.45: Labdarúgás, francia ligakupa, Olympique Lyon-Olympique Marseille

 

    Eurosport

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

3.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Kazan-Valencia

19.30: Síakrobatika, vk, Egyesült Államok, mogul

20.30: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Digisport 1

15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Catania-Siena

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Real Betis

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Osasuna-Real Madrid

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, AC Milan-Spezia

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Atalanta

 

Január 16., csütörtök:

    M1

20.05: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Magyarország-Norvégia

 

    Duna

15.30 és 20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Sport1

2.00: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals

21.00: Kosárlabda, NBA, Atlanta Hawks-Brooklyn Nets

 

    Sport2

18.00: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Spanyolország-Izland

20.15: Kézilabda, férfi Eb, Dánia, csoportmérkőzés, Dánia-Csehország

 

    SportKlub

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, Kecskemét-Atomerőmű

 

    Eurosport

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.30: Sílövészet, vk, Olaszország, női sprint

17.15: Síugrás, vk, Wisla

20.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

1.00: Tenisz, Australian Open, Melbourne

11.00: Síugrás, vk, Wisla, selejtező

12.00: Síakrobatika, vk, Val Thorens, síkrossz

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

20.00: Műkorcsolya, Eb, Budapest

 

    Digisport

17.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, DVTK-Universitesi Istanbul

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, Villarreal-Real Sociedad

21.55: Labdarúgás, Király Kupa, Getafe-Barcelona

 

    Digisport 2

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Makkabi Electra

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Kuban Krasznodar

 

Forrás: MTI