Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-07-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

július 26., szerda:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

13.30: Vizes vb, női vízilabda, az 5-8. helyért, Olaszország-Ausztrália

15.00: Vizes vb, női vízilabda, az 5-8. helyért, Magyarország-Görögország

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Vizes vb, női vízilabda, elődöntő, Oroszország-Egyesült Államok

22.00: Vizes vb, női vízilabda, elődöntő, Kanada-Spanyolország

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, World Matchplay, 5. nap

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

15.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 5. szakasz

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Svájc-Franciaország

 

    Eurosport 2

16.00 és 18.00: Vívás, világbajnokság

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Izland-Ausztria

 

    Digisport 1

 2.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Tottenham-AS Roma

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

 

    Digisport 2

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

 

július 27., csütörtök:

    M4 Sport

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

13.30: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Ausztrália-Olaszország

15.00: Vizes vb, férfi vízilabda, az 5-8. helyért, Montenegró-Oroszország

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Magyarország-Görögország

22.00: Vizes vb, férfi vízilabda, elődöntő, Szerbia-Horvátország

 

    Duna World

20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 3. forduló, első mérkőzés: Girondins Bordeaux-Videoton FC

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, World Matchplay, 6. nap

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 17.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30: Vizes vb, úszás, selejtezők

17.30: Vizes vb, úszás, középdöntők, döntők

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Anglia-Portugália

 

    Eurosport 2

20.30: Labdarúgás, női Európa-bajnokság, Hollandia, Skócia-Spanyolország

 

    Digisport 1

 1.25: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Barcelona-Manchester United

 5.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Manchester City-Real Madrid

11.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

13.30: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, Bayern München-Internazionale

 

    Digisport 2

 3.00: Labdarúgás, Nemzetközi Bajnokok Kupája, PSG-Juventus

11.00: Tenisz, WTA-torna, Bastad

 

    Digisport 3

13.00: Tenisz, WTA-torna, Nancsang

 

Forrás: MTI