Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-02-12
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 12., szerda:

    M1

8.10: Téli olimpia, Szocsi, alpesi sí, női lesiklás 

14.55 és 16.50: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, női félcső, északi összetett, gyorskorcsolya

 

     Sport 1

4.00: Kosárlabda, NBA, alapszakasz, Portland Trail Blazers-Oklahoma City Thunder

20.15: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Hamburg-Bayern München

 

    Sport 2

11.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Leverkusen-Kaiserslautern

 

    SportKlub

17.30: Kézilabda, női NB I, Győr-Érd

19.45: Jégkorong, Szuperkupa, visszavágó, SAPA Fehérvár AV19-Dab.Docler

 

    Eurosport

18.45: Labdarúgás, Hollandia-Belgium

 

    Eurosport 2

16.30: Kosárlabda, Európa Kupa, Himki Moszkva-Montepaschi Siena 

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

18.45: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Csurgó-Hannover

20.30: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Manchester United

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Euroleasing Sopron-Orenburg

21.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Real Sociedad-Barcelona

 

Február 13., csütörtök:

    M1

11.00: Téli olimpia, Szocsi, szabadstílusú sí, sífutás, rövidpályás gyorskorcsolya

15.05: Téli olimpia, Szocsi, sílövészet, gyorskorcsolya

 

    Duna

14.25: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, Oroszország-Szlovénia

21.30: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, Kanada-Norvégia

    

    Sport 2

11.00 és 19.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam    

    

    Sportklub

0.00: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

    

    Eurosport

16.45: Labdarúgás, Atlantic Kupa, Portugália, Köbenhavn-Szpartak Moszkva

 

    Digisport 1

0.55: Labdarúgás, Libertadores Kupa, León-Flamengo

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntős szakasz, Lokomotiv Krasznodar-Real Madrid

19.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntős szakasz, Olimpiakosz-Anadolu Efes

 

    Digisport 2

15.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, nyolcaddöntős szakasz, Fenerbahce-Laboral Kutxa

 

Forrás: MTI