Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-11-25
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 25., szerda:

    M4 Sport

18.00: Kosárlabda, férfi FIBA Kupa, Falco-Trend Optika KC Szombathely - Varese

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Manchester City

 

    Sport 1

15.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Asztana-Benfica

18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, CSZKA Moszkva-Wolfsburg

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Sahtar Donyeck-Real Madrid

 

    Sport 2

13.43: Lósport, futam

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Lietuvos Rytas-Szolnoki Olaj

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester United-PSV Eindhoven

 

    Eurosport 1

13.00: Curling, Európa-bajnokság, női csoportmérkőzés, Svédország-Oroszország

16.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés, Norvégia-Svájc

 

    Eurosport 2

17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Unics Kazan-Banvit

18.45: Kosárlabda, Európa Kupa, PAOK Theszaloniki-Zenit

22.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

 

    AMC

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája. Atletico Madrid-Galatasaray

 

November 26., csütörtök:

    M4 Sport

16.45: Röplabda, női Challenge Kupa, Fatum Nyíregyháza-Jedinstvo Stara 

19.30: Vízilabda, férfi ob I, Szentes-Szeged

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, New York Rangers-Montreal Canadiens

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Celje-Besiktas

20.45: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad

 

    Sport 2

9.00: Cselgáncs, Grand Prix-verseny, Csedzsu

13.45: Lóverseny, futam

18.30: Amerikaifutball, NFL, Detroit Lions-Philadelphia Eagles

22.30: Amerikaifutball, NFL, Dallas Cowboys-Carolina Panthers

 

    Eurosport 1

9.30: Curling, Európa-bajnokság, férfi csoportmérkőzés

16.45: Síugrás, világkupa, Ruka

20.00: Súlyemelés, világbajnokság, Houston

 

    Eurosport 2

19.30: Curling, Európa-bajnokság, női elődöntő

 

    Digisport 1

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, Krasznodar-Borussia Dortmund

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Basel-Fiorentina

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Celtic-Ajax 

 

    Digisport 2

16.55: Labdarúgás, Európa Liga, Rubin Kazany-Sion

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Augsburg-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Rapid Wien

 

 

Forrás: MTI