Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-01-25
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 25., szerda:

    M4 Sport

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, női rövidprogram

17.45: Röplabda, női CEV Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Linamar-Békéscsaba - Jedintsvo Stara Pazova

20.15: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros rövidprogram

 

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, Bajnokok Ligája, Charleroi-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Kosárlabda, női Euroliga, Fenerbahce-Uni Győr

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30 : Tenisz, Australian Open

13.30: Sílövészet, Európa-bajnokság, Lengyelország

18.45: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros rövidprogram

 

    Eurosport 2

12.00: Tenisz, Australian Open

 9.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Lengyelország

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, női rövidprogram

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Khimki-Ulm

20.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Pamesa Valencia-Unicaja Malaga

 

    Digisport 1

17.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, EGIS Körmend-Bnei Herzlija

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Juventus-AC Milan

 

    Digisport 2

19.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Eibar-Atlético Madrid

21.15: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Celta Vigo-Real Madrid

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Darussafaka Dogus Istanbul

20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Liverpool-Southampton

 

Január 26., csütörtök:  

    M4 Sport

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, jégtánc rövidprogram

20.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros kűr

 

    Sport 1

20.30: Kézilabda, férfi vb, elődöntő

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, KHL, Jokerit-Avtomobiliszt

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 3.30, 5.30 és 9.30 : Tenisz, Australian Open

19.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, páros kűr

 

    Eurosport 2

 1.00 és 3.00: Tenisz, Australian Open

14.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Ostrava, jégtánc rövidprogram

 

    Digisport 1

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Galatasaray

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, elődöntő, visszavágó, Hull City-Manchester United

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Panathinaikosz    

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Real Sociedad 

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Eupen-Standard Liége 

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, Pittsburgh Penguins-St. Louis Blues

 

Forrás: MTI