Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-06-10
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Június 10., szerda:

    Sport 1

21.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Portugália-Magyarország, Santo Tirso

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

20.45: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Németország-Egyesült Államok, Köln

 

    SportKlub

21.00: Kosárlabda, spanyol bajnokság, elődöntő, Unicaja-Barcelona

 

    Eurosport

9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő

13.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

16.00: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 4. szakasz

21.30: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, időmérő edzés

 

    Eurosport 2

11.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

16.00: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, szabadedzés

 

    Digisport 1

18.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 1. nap 

 

    Digisport 2

19.20: Atlétika, nemzetközi verseny, Huelva

 

Június 11., csütörtök:

    Sport 1 

2.00: Jégkorong, NHL, döntő, 4. mérkőzés, Chicago Blackhawks-Tampa Bay Lightning

19.00: Salakmotor, csapat-világbajnokság, Vojens

 

    Sport 2

13.35: Lóverseny, futam

16.15: Kosárlabda, női Európa-bajnokság, Sopron, csoportmérkőzés, Litvánia-Spanyolország

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Barnsley, Anglia U21-Fehéroroszország U21

 

    Eurosport

9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő, Németország-Nigéria

13.30: Kerékpár, Criterium du Dauphiné Libéré, 5. szakasz

15.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

19.00 és 21.45: Autóverseny, Le Mans, 24 órás verseny, időmérő edzések

 

    Eurosport 2

9.15: Labdarúgás, U20-as vb, Új-Zéland, nyolcaddöntő, Portugália - Új-Zéland

12.00: Tenisz, ATP-torna, Stuttgart

15.00: Tenisz, WTA-torna, Nottingham

21.45: Labdarúgás, női vb, Kanada, Németország-Norvégia

 

    Digisport 1

18.00: Úszás, Mare Nostrum, Barcelona, 2. nap

21.50: Labdarúgás, barátságos válogatott mérkőzés, Spanyolország-Costa Rica

 

    Digisport 2

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Oslo

 

Forrás: MTI