Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-02-01
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 1., szerda:

    M4 Sport

17.50: Kézilabda, női NB I, Dunaújváros-Érd

19.45: Röplabda, női NB I, Vasas-MTK

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Szalavat Julajev-SZKA

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny

12.30: Téli Universiade, síugrás, Almati

15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny

19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf

21.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Zenit Szentpétervár-Nizsnyij Novgorod

20.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Unicaja Málaga-Alba Berlin

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, UNIQA Sopron-Nagyezsda Orenburg

20.40: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, Atlético Madrid-Barcelona

 

    Digisport 2

16.55: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, AS Roma-Cesena

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, Serie A, Pescara-Fiorentina

 

    Spíler TV

20.20: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Manchester City

 

Február 2., csütörtök:

    M4 Sport

16.45: Kosárlabda, férfi NB I, ZTE-Szolnok

18.55: Jégkorong, osztrák bajnokság, Fehérvár AV19-Orli Znojmo

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, Newcastle

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam 

 

    Eurosport 1

9.30: Téli Universiade, sílövészet, Almati

10.30: Kerékpár, Dubaji körverseny, 3. szakasz

12.30: Téli Universiade, műkorcsolya, női kűr, Almati

15.00: Kerékpár, Valenciai körverseny

20.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Eurosport 2

10.00 és 15.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

 

    Digisport 1

9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Olimpiakosz

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Barcelona

20.55: Labdarúgás, Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Celta Vigo-Alavés

 

    Digisport 2

6.00: Tenisz, WTA-torna, Tajvan

16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-CSZKA Moszkva

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milan-Darussafaka Dogus Istanbul

 

    Digisport 3

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg - Maccabi Fox Tel-Aviv

 

Forrás: MTI