Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-02-15
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 15., szerda:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női Magyar Kupa, negyeddöntő, DVSC-Érd

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Bayern München-Arsenal

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

18.00: Kézilabda, férfi BL, THW Kiel-Telekom Veszprém

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Real Madrid-Napoli

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00, 19.30 és 21.30: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00 és 11.45: Síugrás, vk, Pjongcsang

13.45: Sílövészet, vb, női üldözéses, Hochfilzen

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

11.00 és 14.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 1. szakasz

17.00: Kerékpár, Tour d'Algarve, 1. szakasz

 

    Digisport 1

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron-Hatay

20.10: Kézilabda, Bundesliga, Hannover - Rhein-Neckar Löwen

22.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

 

    Digisport 3

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Gummersbach-Flensburg

 

Február 16., csütörtök:

    M4 Sport

 9.45 és 13.00: Alpesi sí, vb, női óriás-műlesiklás, St. Moritz

17.45: Röplabda, női NB I, Kaposvár-Nyíregyháza

20.10: Kosárlabda, férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, Falco-Körmend

 

    Sport 1

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Leeds

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

20.00: Kézilabda, férfi BL, Schaffhausen-Barcelona

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.30 és 12.45: Alpesi sí, vb, női óriás-műlesiklás, St. Moritz

10.45: Síugrás, vk, Pjongcsang

14.00: Sílövészet, vb, férfi egyéni, Hochfilzen

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

13.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

15.30: Kerékpár, Tour of Andalúzia, 2. szakasz

17.00: Kerékpár, Tour d'Algarve, 2. szakasz

 

    Digisport 1

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, FC Krasznodar-Fenerbahce

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Borussia Mönchengladbach-Fiorentina

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-AS Roma

 

    Digisport 2

13.30: Tenisz, WTA-torna, Katar

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Gent-Tottenham

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Legia Warszawa-Ajax

23.05: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Celta Vigo-Sahtar Donyeck

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, PAOK-Schalke

 

    Spíler TV

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-St. Louis Blues

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, Manchester United - Saint-Étienne

 

Forrás: MTI