Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-01-20
A szerdai, csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 20., szerda:

    M4 Sport

17.12: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női negyeddöntő

19.57: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Gdansk, Dánia-Magyarország

 

    Sport 1

17.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Gdansk, Oroszország-Montenegró

19.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Galatasaray-Szolnoki Olaj

20.45: Labdarúgás, FA Kupa, 3. forduló, megismételt mérkőzés, Leicester City-Tottenham Hotspur

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

20.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Wroclaw, Spanyolország-Svédország

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Tenisz, Australian Open

 

    Eurosport 2

 9.00: Tenisz, Australian Open

18.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Makkabi Tel-Aviv - Unics Kazany

20.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bilbao-Bayern München

 

    Digisport 1

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Lazio-Juventus

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Barcelona

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Celta Vigo-Atlético Madrid

 

Január 21., csütörtök:

    M4 Sport

15.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő

17.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, női elődöntő

18.40: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfiak, 5-8. helyért

20.10: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi elődöntő

 

    Sport 1

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-St. Louis Blues

18.00: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

20.15: Kézilabda, férfi Európa-bajnokság, Krakkó, középdöntő

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Admiral

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Sílövészet, világkupa, Olaszország, női sprint

 

    Eurosport 2

 1.00: Tenisz, Australian Open

 

    Digisport 1

19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Valencia-Las Palmas

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Lokomotiv Kuban Krasznodar-Panathinaikosz

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Cedevita Zagreb-Anadolu Efes

20.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Sevilla-Mirandes

 

Forrás: MTI