Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-12-09
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 9., szerda:

    M4 Sport

17.57: Kézilabda, férfi NB I, Mezőkövesd - B.Braun Gyöngyös

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Chelsea-FC Porto

 

    Sport 1

16.00: Kézilabda, női világbajnokság, Montenegró-Tunézia

18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Szerbia-Japán 

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Magyarország-Dánia

 

    Sport 2

13.43: Lóverseny, futam

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Besiktas

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Bayer Leverkusen-Barcelona

 

    Sport M

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, CMB Cargo-Uni Győr - Namur

 

    AMC

20.30: Labdarúgás, BL, Olympiakosz-Arsenal

 

    Eurosport 2

18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Banvit-Trabzonspor

21.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Grand Canaria-Alba Berlin

 

    Digisport 1

16.55: Kézilabda, SEHA Liga, Meskov Breszt-MVM Veszprém

20.10: Kézilabda, Bundesliga, Hamburg-Füchse Berlin

 

December 10., csütörtök:

    M4 Sport

15.57: Futsal, világbajnoki selejtező, Ukrajna-Anglia, Győr

18.12: Futsal, világbajnoki selejtező, Magyarország-Belgium, Győr

19.57: Röplabda, férfi NB I, Szolnoki Főiskola RKSI-Vegyész RC Kazincbarcika

 

    Sport 1

1.30: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Boston Bruins

 

    Sport 2

13.43: Lóverseny, futam

16.00: Kézilabda, női világbajnokság, Argentína-Brazília

18.15: Kézilabda, női világbajnokság, Franciaország-Kongói DK

20.30: Kézilabda, női világbajnokság, Románia-Norvégia

 

    Eurosport 2

19.45, 20.30 és 21.30: Műkorcsolya, Grand Prix-döntő

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, International Premier Tennis League, Japan Warriors-UAE Royals

15.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Philippine Mavericks-Indian Aces

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, FC Sion-Liverpool

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Fiorentina-Belenenses

 

    Digisport 2

16.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK Pécsi 424-Reyer Venezia

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Legia Warszawa

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lech Poznan-FC Basel

 

    Digisport 3

19.00: Labdarúgás, Európa Liga, Slovan Liberec-Olympique Marseille

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham Hotspur-Monaco

 

    RTL 2

21.05: Labdarúgás, Európa Liga, Sporting CP-Besiktas

 

Forrás: MTI