Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-03-12
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 12., szerda:

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, PMFC-Matias - Újpest FC

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny

20.30: Kézilabda, spanyol bajnokság, Guadalajara-Ademar León

 

    Sportklub

18.15: Kézilabda, női NB I, FTC Rail Cargo-Hungária - Fehérvár KC

 

    Eurosport

9.15: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide

11.15: Alpesi sí, világkupa, Lenzerheide

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 1. szakasz

17.30: Labdarúgás, nők, Algarve Kupa

 

    Eurosport 2

12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína

18.30: Kosárlabda, Európa Kupa, negyeddöntő, Lietuvos Rytas-Crvena Zvezda Telekom Belgrade

 

    Digisport 1

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Barcelona-Manchester City

23.50: Tenisz, ATP-trona, Indian Wells

 

    Digisport 2

23.50: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Paris Saint-Germain - Bayer Leverkusen

22.45: Tenisz, ATP Masters, Indian Wells

 

Március 13., csütörtök:

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Benfica, nyolcaddöntő, első mérkőzés

 

    Sport 2

13.30: Lóverseny

17.45: Kosárlabda, Eurochallenge Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Szolnoki Olaj-Tartu Rock

 

    Eurosport

9.15 és 11.15: Alpesi sí, Világkupa, Lenzerheide

14.30: Kerékpár, Tirrén-Adria körverseny, 2. szakasz

17.00: Síugrás, sírepülő-világbajnokság, Harrachov

18.00: Sílövészet, Világkupa

 

    Eurosport 2

7.00 és 12.30: Sznúker, Haikou World Open, Kína

 

    Digisport 1

3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

4.30: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Partizan Belgrade

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Basel-Salzburg

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Juventus-Fiorentina

 

    Digisport 2

1.55: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Nacional-Atlético Mineiro 

16.25: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 3. mérkőzés, ASC Corona Brasov-HC Nové Zámky

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Porto-Napoli

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Sevilla-Real Betis

23.05: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

 

Forrás: MTI