Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-01-06
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 6., szerda:

    M4 Sport

19.00: Jégkorong, MOL Liga, MAC Budapest-DVTK

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

15.00: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Lokomotiv

18.45: Női kézilabda BL, csoportkör, 1. forduló, Fleury Loiret-Thüringer HC

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

9.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 1. futam

12.45: Alpesi sí, világkupa, férfi műlesiklás, Santa Caterina, 2. futam

14.00: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, női 10 km klasszikus

15.15: Sífutás, világkupa, Tour de Ski, Oberstdorf, férfi 15 km klasszikus

16.30: Síugrás, Négysáncverseny, 4. állomás, Bischofshofen

19.00 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 2

13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

20.00: Kosárlabda, Eurokupa, Makkabi Tel-Aviv - Ljubljana

22.00: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Hellas Verona

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Internazionale

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino

 

    Digisport 2

11.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Villarreal

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-AS Roma

18.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Betis-Sevilla

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, FC Barcelona-Espanyol

 

    Digisport 3

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Zöld" - Nagy-Britannia

15.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valencia-Granada

20.55: Labdarúgás, angol Ligakupa, Everton-Manchester City

 

Január 7., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Röplabda, női Közép-európai Liga: Fatum Nyíregyháza-OK Porec

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-New Jersey Devils

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

13.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

19.30 és 20.35: Darts, BDO-világbajnokság

 

    Eurosport 2

19.30: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Digisport 1

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Csehország-Egyesült Államok

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cadíz-Celta Vigo

 

    Digisport 2

2.00, 7.30 és 10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Real Madrid

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Olimpiakosz

 

    Digisport 3

3.00: Tenisz, Hopman Kupa, Ausztrália "Arany"-Ukrajna

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Eibar-Las Palmas

 

Forrás: MTI