Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-03-18
A szerdai és csütörtök élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 18., szerda:

    Sport 1

17:45: Labdarúgás, Ligakupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, DVSC-TEVA - Videoton

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9:15 ás 11.00: Alpesi sí, világkupa, Meribel 

12:45: Curling, női világbajnokság, Szapporó, csoportmérkőzés, Skócia-Németország

14:00 és 20.00: Sznúker, World Grand Prix, Wales

 

    Eurosport 2

18:00: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Kazany-Krasznodar

20:00: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Paris Levallois-Banvit

21:45: Kosárlabda, EuroKupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés, Las Palmas-Izmir

 

    Digisport 1

4.30: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

20:15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Barcelona-Manchester City 

 

    Digisport 2

20:35: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Borussia Dortmund-Juventus

22:45: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

Március 19., csütörtök:

    Duna World 

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz

    

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Internazionale-VfL Wolfsburg

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Glasgow

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.15 és 11.00: Alpesi sí, világkupa, Meribel

13.45: Sílövészet, világkupa, Hanti-Manszijszk

 

    Eurosport 2

11.00: Síugrás, világkupa, Planica

    

    Digisport 1

0.00 és 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells 

15.00: Műugrás, világkupa, Dubaj 

17.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Dinamo Moszkva-Napoli 

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Sevilla-Villarreal 

 

    Digisport 2

7.00: Műugrás, világkupa, Dubaj 

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Fiorentina 

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Torino-Zenit 

23.05: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells

 

Forrás: MTI