Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-12-16
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

December 16., szerda:

   

    M4 Sport

20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Partizan Beograd - A-Híd OSC Újbuda

 

    Sport 1

17.45: Kézilabda, női vb, Dánia, negyeddöntő

21.15: Kézilabda, női vb, Dánia, negyeddöntő

 

    Sport 2

13.43: Lóverseny, futam

17.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Szaratov-Szolnoki Olaj

19.00: Labdarúgás, Német Kupa, Nürnberg-Hertha BSC

 

    Sport M 

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Galatasaray - Szolnoki Dózsa-Közgép

     

    Eurosport 2

18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Vilnius-PAOK Szaloniki

19.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Berlin-Brindisi

 

    Digisport 1

14.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, AS Roma-Spezia

17.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Herceg Novi - ZF-Eger

19.20: Labdarúgás, Olasz Kupa, Napoli-Hellas Verona

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Sociedad-Las Palmas

  

    Digisport 2

13.00: Tenisz, International Premier Tennis League, Indian Aces-Singapore Slammers

16.30: Tenisz, International Premier Tennis League, UAE Royals-Japan Warriors

18.55: Kézilabda, SEHA Liga, Zagreb-MVM Veszprém

20.40: Labdarúgás, Olasz Kupa, Juventus-Torino

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, Női Európa Kupa, Aluinvent DVTK-Dike Basket Napoli

20.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Getafe-Rayo Vallecano

 

December 17., csütörtök:

 

    M4 Sport

17.57: Röplabda, női CEV Kupa, főtábla, 2. forduló, visszavágó: Linamar Békéscsabai RSE - Dinamo Krasznodar

 

    Sport 1

20.00: Darts, PDC-világbajnokság

 

    Sport 2

1.00: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Ottawa Senators

13.43: Lóverseny, futam

20.00: Ökölvívás, profi gála, Budapest

 

    Eurosport 1

10.00: Alpesi sí, női világkupa, Val d'Isere

12.00: Alpesi sí, férfi világkupa, Val Gardena/Gröden

14.15: Sílövészet, férfi világkupa, Szlovénia

22.15: Díjugratás, London

 

    Digisport 1

15.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Lazio-Udinese

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Sampdoria-AC Milan

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK Pécsi 424-Nantes Reze

20.30: Kosárlabda, férfi Euroliga, Laboral Kutxa-Cedevita Zagreb 

 

    Digisport 3

17.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Himki Moszkva-Fenerbahce

19.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Reus Deportiu

 

Forrás: MTI