Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-02-08
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 8., szerda:

    M4 Sport

12.00: Alpesi sí, világbajnokság, férfi szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz

17.00: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC - Ipress Center-Vác

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, CNA Barceloneta - ZF-Eger

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Sandhausen-Schalke

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Borussia Dortmund-Hertha BSC

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Spandau

20.15: Kézilabda, férfi EHF Kupa, Grundfos Tatabánya - Makkabi Tel-Aviv

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.45: Alpesi sí, világbajnokság, férfi szuper-óriásműlesiklás, St. Moritz

20.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Eurosport 2

10.00: Téli Universiade, jégkorong, férfi döntő

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Vilnius-Zenit St. Petersburg

21.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Gran Canaria-Fuenlabrada

 

    Digisport 1

17.40: Labdarúgás, Serie A, Crotone-Juventus

20.25: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Milan

 

    Digisport 2

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés: Egis Körmend-Chalon

20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Alavés-Celta Vigo

 

    Digisport 3

21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Guingamp

 

Február 9., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kézilabda, női NB I, Budaörs-Kisvárda Master Good SE

 

    Sport 1

18.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Meskov Breszt-MOL-Pick Szeged

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, CMB Cargo UNI Győr-Mersin

20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Nottingham

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Alpesi sí, világbajnokság, női lesiklás, edzés

12.30: Alpesi sí, világbajnokság, férfi lesiklás, edzés

14.30: Biatlon, világbajnokság, Hochfilzen

20.45: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, World Grand Prix, Preston

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi FOX Tel-Aviv - Baskonia Vitoria Gasteiz

 

    Digisport 2

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Real Madrid

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Crvena zvezda

 

    Digisport 3

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Emporio Armani Milan

    

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Minnesota Wild-Chicago Blackhawks

 

Forrás: MTI