Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-11-30
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 30., szerda:

    M4 Sport

17.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Puskás Akadémia FC-FTC 

20.15: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Jug Dubrovnik-Eger

 

    Sport 1

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.00: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Avtodor Szaratov-Le Mans

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, nyolcaddöntő

17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország

 

    Eurosport 2

17.30: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Himki-Alba Berlin

20.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Málaga

 

    Digisport 1

19.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Szolnoki Dózsa-Közgép

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Arsenal-Southampton

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Real Madrid-Cultural Leonesa

21.55: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, Hércules-FC Barcelona

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp-Nice

21.00: Labdarúgás, angol Ligakupa, Manchester United-West Ham United

 

December 1., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Röplabda, női NB I, Nyíregyháza-Vasas

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, 4. forduló, Uni Győr - Wisla Can-Pack

22.45: Úszás, amerikai bajnokság

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

1.00: Labdarúgás, MLS, elődöntő, Toronto FC-Montreal Impact

17.45: Sílövészet, világkupa, Svédország, férfi egyéni

20.00: Sznúker, Egyesült Királyság Bajnoksága, nyolcaddöntő, York

 

    Digisport 1

18:40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Bologna-Verona

 

    Digisport 2

17.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, Genoa-Perugia

20.00: Labdarúgás, Király Kupa, Real Valladolid-Real Sociedad

22.00: Labdarúgás, Király Kupa, Racing Santander-Athletic Bilbao

 

    Digisport 3

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv - Anadolu Efes

 

    Spíler TV

4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-San Jose Sharks

 

Forrás: MTI