Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-07-29
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 29., szerda:

    M4

8.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Görögország-Egyesült Államok

9.45: Vizes vb, Kazany, női toronyugrás, selejtező

11.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Dél-afrikai Köztársaság-Magyarország

12.30: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Ausztrália-Montenegró

14.00: Vizes vb, Kazany, női toronyugrás, elődöntő

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, egyéni szabadprogram, döntő

18.00: Vizes vb, Kazany, férfi vízilabda, Oroszország-Olaszország 

19.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, csapatverseny, 3 m és toronyugrás

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

17.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Gdansk, Lech Gdansk-Juventus

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, női toronyugrás, selejtező

18.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, csapatverseny, 3 m és toronyugrás

 

    Eurosport 2

14.30: Kerékpár, Vallon körverseny, 5. szakasz  

 

Július  30., csütörtök:

    M4

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi 3 m

11.00: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Magyarország-Franciaország

12.30: Vizes vb, Kazany, női vízilabda, Kanada-Spanyolország

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi 3 m

16.30: Vizes vb, Kazany, műúszás, döntő, páros szabadprogram

18.15: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női toronyugrás

20.30: Labdarúgás, Európa Liga, selejtező, 3. forduló, első mérkőzés, Debreceni VSC-Rosenborg 

 

    Sport 1

13.35: Lósport, futam

 

    Sport 2

11.30, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

 

    Eurosport

9.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, selejtező, férfi 3 m

14.00: Vizes vb, Kazany, műugrás, elődöntő, férfi 3 m

18.30: Vizes vb, Kazany, műugrás, döntő, női toronyugrás

 

    Eurosport 2

3.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, MLS All Stars-Tottenham Hotspur

 

    Digisport 1

2.55: Labdarúgás, Champions Cup, Manchester United-PSG 

13.55: Labdarúgás, Champions Cup, AC Milan-Real Madrid

20.00: Atlétika, Gyémánt Liga, Stockholm

 

    Digisport 2

3.00: Labdarúgás, brazil bajnokság, Atlético Mineiro-Sao Paulo

 

Forrás: MTI