Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-11-16
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 16., szerda:

    M4 Sport

15.57: Vízilabda, női ob I, DUE-Maarsk Graphics - UVSE

17.57: Kézilabda, női NB I, Ipress Center-Vác - FTC-Rail Cargo Hungaria

 

    Sport 1

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, PPD Zagreb-Kielce

20.30: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Riesen Ludwigsburg-AEK Athén

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Brackley Town-Gillingham

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Pápua Új-Guinea - Svédország

14.00 és 20.00: Sznúker, Belfast

 

    Eurosport 2

18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Vilnius-Himki

20.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Bayern München-Zenit

 

    Digisport 1

15.00 és 21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

17.55: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Egis Körmend-BCM Gravelines 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Olympiakosz-Barcelona 

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Panathinaikosz 

 

    Digisport 3

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Galatasaray

 

November 17., csütörtök:

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Rhein-Neckar Löwen - Vardar Szkopje

20.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Dover Rovers-Cambridge United

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Labdarúgás, női U20-as világbajnokság, Németország-Mexikó

13.00 és 20.00: Sznúker, Belfast

18.00: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, Wolfsburg-Eskilstuna United

 

    Digisport 1

15.00: Tenisz, ATP-világbajnokság

18.25: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Sopron-Antwerp Giants

20.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Brose Bamberg 

 

    Digisport 2

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Anadolu Efes

21.00: Tenisz, ATP-világbajnokság 

 

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Makkabi Fox Tel-Aviv

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Emporio Armani Milan 

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Washington Capitals-Pittsburgh Penguins

 

Forrás: MTI