Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2013-12-18
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 18., szerda:

    M1

17.30: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő, Brazília-Magyarország

 

    Sport 1

17.15: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő, Brazília-Magyarország

19.45: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő, Norvégia-Szerbia

 

    Sport 2

17.30: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő, Franciaország-Lengyelország

20.00: Női kézilabda vb, Szerbia, negyeddöntő, Dánia-Németország

22.15: Darts, PDC-világbajnokság, 1. forduló

 

    Sportklub

16.35: Labdarúgás, francia Ligakupa, Olympique Lyon-Reims

20.45: Labdarúgás, francia Ligakupa, Paris Saint-Germain - Saint-Etienne

 

    Eurosport

9.45: Északi összetett, Universiade, Trento

11.00: Sílövészet, Universiade, Trento, vegyesváltó

12.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női óriás-műlesiklás, 2. futam

14.00: Északi összetett, Universiade, Trento

17.45: Síugrás, Universiade, Trento, csapatverseny

 

    Eurosport 2

9.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, női óriás-műlesiklás, 1. futam

12.00: Szabadstílusú sí, Universiade, Trento, slopestyle

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, Universiade, Trento

17.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Marokkó, az ötödik helyért, al-Ahli - Monterrey

20.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Marokkó, elődöntő, Raja Casablanca-Atlético Mineiro

 

    Digisport 1

17.25: Röplabda, női Challenge Kupa, Gödöllő-Haifa

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Atlético Madrid-St. Andreu

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Real Madrid-Xativa

 

    Digisport 2

18.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Jug Dubrovnik - ZF-Eger

20.40: Labdarúgás, angol Ligakupa, Stoke City-Manchester United

 

December 19., csütörtök:

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Pittsburgh Penguins

    

    Sport 2

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, 5. forduló, HAT-Agro Uni Győr - Kayserispor

20.00: Darts, PDC-világbajnokság, 2. forduló

 

    Eurosport

12.45: Sífutás, Universiade, Trento, női váltó

14.30: Sífutás, Universiade, Trento, férfi váltó

16.45: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 1. futam

19.30: Alpesi sí, Universiade, Trento, férfi műlesiklás, 2. futam

22.00: Lovaglás, díjugratás, Egyesült Királyság

 

    Eurosport 2

12.15: Alpesi sí, világkupa, Val Gardena, férfi lesiklás, edzés

14.00: Rövidpályás gyorskorcsolya, Universiade, Trento

21.31: Csocsó, világkupa, Franciaország

 

    Digisport 1

19.25: Labdarúgás, Király Kupa, Valencia-Nástic

21.30: Labdarúgás, Király Kupa, Athletic Bilbao-Celta Vigo

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Real Madrid

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Montepaschi Siena-Unicaja Málaga

 

Forrás: MTI