Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-01-04
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 4., szerda:

    Sport 1

16.45: Kosárlabda, női Euroliga, Dinamo Kurszk-Uni Győr

19.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Partizan-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.15: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, női üldözéses verseny

12.15: Sífutás, világkupa, Oberstdorf, férfi üldözéses verseny

13.45: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Innsbruck 

15.45: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Lietuvos Rytas-Hapoel Jerusalem

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Unicaja Malaga

 

    Digisport 1

11.30: Tenisz, WTA-torna, Brisbane 

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, Uniqa Sopron - ESBVA-LM

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Madrid-Sevilla

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Sociedad-Villarreal

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Alcorcón-Córdoba

 

    Spíler TV

20.35: Labdarúgás, Premier League, Tottenham Hotspur-Chelsea

 

Január 5., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, Bygma Kupa, férfi felkészülési torna, Izland-Egyiptom

20.15: Kézilabda, Bygma Kupa, férfi felkészülési torna, Dánia-Magyarország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Jégkorong, KHL, Slovan-Kunlun Red Star

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 6.00: Tenisz, ATP-torna, Brisbane

11.45, 13.00 és 15.45: Szánkó, világkupa, Németország

14.00: Biatlon, világkupa, Oberhof

16.30: Síugrás, világkupa, Négysáncverseny, Bischofshofen

18.00: Alpesi sí, világkupa, Zágráb

19.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Eurosport 2

10.30: Tenisz, Hopman Kupa, Perth

16.00: Tenisz, ATP-torna, Doha

 

    Digisport 1

 2.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

21.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Athletic Bilbao-Barcelona

 

    Digisport 2

 0.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland

 5.00 és 7.00: Tenisz, WTA-torna, Sencsen

10.00: Tenisz, WTA-torna, Brisbane

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Galatasaray

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitora Gasteiz-Unics Kazany

 

    Digisport 3

 4.30: Tenisz, WTA-torna, Auckland

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Bamberg-Barcelona

 

    Spíler TV

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Florida Panthers-Winnipeg Jets

 4.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-Detroit Red Wings

 

Forrás: MTI