Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-01-13
A szerdai, csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 13., szerda:

    M4 Sport

16.27: Röplabda, női NB I, Vasas-Óbuda - Linamar-Békéscsabai RSE

18.32: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Románia-Olaszország

20.12: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, férfi csoportmérkőzés, Magyarország-Oroszország

    

    Sport 1

20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, középdöntő, 1. forduló, CAI Zaragoza-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

14.00: Sílövészet, világkupa, Németország, férfi egyéni

16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Nyizsnij - Makkabi Tel-Aviv

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Bayern München-Ratiopharm Ulm

 

    Digisport 1

16.55: Labdarúgás, francia Ligakupa, Toulouse-Olympique Marseille

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Arsenal

 

    Digisport 2

20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Espanyol-FC Barcelona

 

    Digisport 3

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Everton

 

Január 14., csütörtök:

    M4 Sport

12.25: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Magyarország-Törökország

15.30: Vízilabda, Európa-bajnokság, Belgrád, nők, Oroszország-Görögország

 

    Sport 1

 3.30: Jégkorong, NHL, Calgary Flames-Florida Panthers

21.00: Kosárlabda, NBA, Orlando Magic-Toronto Raptors

 

    Sport 2

 4.00 és 9.00: Tenisz, ATP-torna, Sydney, negyeddöntő

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

12.45: Síugrás, sírepülő világbajnokság, Ausztria

14.00: Sílövészet, Világkupa, Németország, női egyéni

16.00 és 20.05: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Eurosport 2

 0.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Schalke 04-Atlético Mineiro

 2.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Bayer Leverkusen-SC Internacional

14.00: Sznúker, Mesterek Tornája, London

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Atlético Madrid-Rayo Vallecano 

 

    Digisport 2

 6.00: Tenisz, WTA-torna, Sydney, elődöntő

18.15: Kosárlabda, női Európa Kupa, nyolcaddöntő, Aluinvent-DVTK - Lulea

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Cedevita Zagreb 

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Barcelona

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Crvena Zvezda

 

Forrás: MTI