Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-03-01
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 1., szerda:

    M4 Sport

16.55: Kézilabda, női NB I, FTC-Győri ETO 

18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Hannover-Eger 

20.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Budapest Honvéd-Ferencváros

 

    Sport 1

11.00 és 13.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

19.15: Labdarúgás, Primera División, Barcelona-Sporting Gijón

21.30: Labdarúgás, Primera División, Real Madrid-Las Palmas

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

18.30: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Hamburg-Mönchengladbach

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Bayern München-Schalke

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

19.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Olympic Nice - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

    Eurosport 1

10.45 és 15.00: Északi összetett, egyéni, világbajnokság, Lahti

12.30: Sífutás, világbajnokság, Lahti, férfi klasszikus stílusú 15 km

16.45: Síugrás, világbajnokság, Lahti, férfi selejtező

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, Grand Prix, Belgium

 

    Digisport 1

18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Brescia-OSC

20.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Lazio-AS Roma

23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, Skót Premiership, Inverness-Celtic

 

Március 2., csütörtök:

    M4 Sport

18.45: Jégkorong, MOL Liga, elődöntő, 2. mérkőzés, UTE-DVTK Jegesmedvék

    

    Sport 1

12.00: Lóverseny, futam

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen-Telekom Veszprém

 

    Sport 2

12.00, 14.00, 16.00 és 18.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.00: Darts, Premier League, 5. állomás, Exeter

 

    Sport M

12.15, 15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Sílövészet, világkupa, Pjongcsang

13.30: Sífutás, világbajnokság, Lahti, női 5x4 km váltó

17.15: Síugrás, világbajnokság, Lahti, HS130

 

    Digisport 1

10.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Brose Bamberg

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Emporio Armani Milan

23.00: Tenisz, WTA-torna, Acapulco

 

    Digisport 2

 8.00: Tenisz, WTA-torna, Kuala Lumpur

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Zalgiris Kaunas-Fenerbahce

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel-Aviv - Olympiakosz 

 

    Digisport 3

18.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-Real Madrid 

 

    Spíler TV

 2.05: Jégkorong, NHL, Chicago Blackhawks-Pittsburgh Penguins

 

Forrás: MTI