Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-05-03
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Május 3., szerda:

    M4 Sport

13.45: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, Magyarország-Franciaország, Velika Gorica

15.45: Labdarúgás, NB II, Puskás Akadémia-Nyíregyháza Spartacus

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, AS Monaco-Juventus

 

    Sport 1

19.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, elődöntő, 1. mérkőzés, AS Monaco-Juventus

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Törökország-Spanyolország

15.00: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Magyarország-Franciaország

17.30: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Horvátország-Olaszolország

19.30 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

18.25: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Ajax-Olympique Lyon 

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat 

 

Május 4., csütörtök:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, női NB I, döntő, 4. mérkőzés, UNIQA Sopron-Atomerőmű KSC Szekszárd

20.00: Kézilabda, férfi Eb-selejtező, Magyarország-Dánia

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 14. állomás, Sheffield

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.45: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Norvégia-Anglia

16.15: Labdarúgás, U17-es Eb, Horvátország, Szerbia-Írország

19.00 és 21.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

 

    Eurosport 2

14.00: Tenisz, ATP-torna, Estoril

21.15: Strandlabdarúgás, vk, Bahama-szigetek

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Prága

 

    Digisport 2

12.00: Tenisz, WTA-torna, Rabat

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, rájátszás, Pittsburgh Penguins-Washington Capitals

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, 1. mérkőzés, Celta Vigo-Manchester United

 

Forrás: MTI