Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-11-09
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

November 9., szerda:   

    M4 Sport

18.00: Kézilabda, női NB I, Debrecen-Alba Fehérvár

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, selejtező, visszavágó, Eger-Primorje Rijeka

 

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Olaj-Partizan

20.00: Sznúker, Champion of Champions

 

    Sport 2

14.00: Sznúker, Champion of Champions

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Orlen Plock-THW Kiel

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 2

18.30: Kosárlabda, Európa Kupa, Lokomotiv Kuban Krasnodar-Valencia Basket

20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Retabet Bilbao Basket-Khimki Moscow Region

 

    Digisport 1

18.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Fehérvár-Benfica

 

    Digisport 2

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Sopron-Bourges Basket

20.10: Kézilabda, Bundesliga, Füchse Berlin-Lipcse

 

November 10., csütörtök:

    M4 Sport

18.00: Röplabda, női NB I, Linamar-BRSE - UTE

 

    Sport 1

14.30: Jégkorong, KHL, Barisz Asztana-Slovan

 

    Sport 2

14.00: Sznúker, Champion of Champions

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uni Győr-Fenerbahce

20.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, Schaffhausen - Flensburg-Handewitt

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

17.45: Labdarúgás, U21-es barátságos mérkőzés, Németország-Törökország

 

    Digisport 1

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unics Kazany-Crvena zvezda

19.00: Kosárlabda, női Európa Kupa, Aluinvent Miskolc-Yakin Dogu Universitesi

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Barcelona-Zalgiris Kaunas 

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Brose Bamberg     

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Panathinaikosz-Makkabi Fox Tel-Aviv 

 

    Digisport 3

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milan-Anadolu Efes 

 

    Spíler TV:

 2.00: Jégkorong, NHL, St. Louis Blues-Chicago Blackhawks

 

Forrás: MTI