Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-05-24
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban

 

május 24., szerda:

    M4 Sport

17.35: Kézilabda, férfi NB I, döntő, visszavágó, MOL-Pick Szeged - Telekom Veszprém

19.45: Kosárlabda, férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzés, Falco KC Szombathely-Egis Körmend

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

 9.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Olaszország - Dél-Afrikai Köztársaság

13.15: Kerékpár, Giro d'Italia, 17. szakasz

17.30: Tenisz, Roland Garros, selejtező

18.00: Tenisz, ATP-torna, Genf

 

    Eurosport 2

10.00 és 15.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező

12.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Portugália-Costa Rica

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg

20.00: Labdarúgás, Európa Liga, döntő, Ajax Amsterdam-Manchester United

 

    RTL II

20.00: Labdarúgás, Európa Liga, döntő, Ajax Amsterdam-Manchester United

 

május 25., csütörtök:

    M4 Sport

09.50: Forma-1, Monacói Nagydíj, 1. szabadedzés

13.50: Forma-1, Monacói Nagydíj, 2. szabadedzés

18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, az elődöntőbe jutásért: Jug Dubrovnik (horvát)-Olympiakosz (görög)

20.20: Vízilabda, Bajnokok Ligája Final Six, az elődöntőbe jutásért: ZF-Eger - Brescia (olasz)

 

    Sport 1

14.00 és 16.00: Tenisz, lyoni ATP-torna, negyeddöntő

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

15.45: Labdarúgás, Svájci Kupa, FC Basel-Sion

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

09.45: Labdarúgás, U20-as világbajnokság, Franciaország-Vietnám

13.00: Kerékpár, Giro d'Italia, 18. szakasz

18.00: Tenisz, genfi ATP-torna, negyeddöntő 

    

    Eurosport 2

10.00: Tenisz, Roland Garros, selejtező

 

    Digisport 1

11.00 és 17.00: Tenisz, WTA-torna, Strasbourg 

20.40: Labdarúgás, Ligue 1, rájátszás, Troyes-Lorient  

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, skót Premiership, rájátszás, Dundee United-Hamilton

 

Forrás: MTI