Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-10-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 26., szerda:

    M4 Sport

13.30: Labdarúgás, Magyar Kupa, Koroncó-Ferencváros

17.45: Röplabda, női NB I, Nyíregyháza-Békéscsaba

 

    Sport 1

17.45: Kosárlabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Olaj-Dinamo Sassari

20.30: Labdarúgás, Német Kupa, Bayern München-Augsburg

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00, 20.30 és 22.30: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

18.30: Labdarúgás, Német Kupa, Greuther Fürth-Mainz

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.30 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

20.30: Kerékpár, London

 

    Eurosport 2

19.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Murcia 

20.45: Kosárlabda, férfi Euróra Kupa, Málaga-Bayern München

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena Zvezda-Barcelona

20.45: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City

 

    Digisport 2

18.15: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Alba Fehérvár-Brussels Basketball

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria

 

      Digisport 3

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo-Bologna

 

Október 27., csütörtök:

    Sport 1

15.00: Tenisz, ATP-torna, Bázel

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 20.00 és 22.00: Tenisz, ATP-torna, Bécs/Bázel

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uni Győr-USK Praha

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

8.30 és 13.30: Sznúker, nemzetközi bajnokság, Kína

20.30: Kerékpár, London

 

    Eurosport 2

 6.45: Kerékpár, Hajnani körverseny, 6. szakasz

 

    Digisport 1

10.00 és 13.30: Tenisz, WTA-világbajnokság, Szingapúr

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Palermo-Udinese 

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Unics Kazany

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Olympiakosz 

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Gent-Standard Liége 

    

    Spíler TV    

 1.00: Jégkorong, NHL, New York Islanders-Montreal Canadiens

 4.30: Jégkorong, NHL, Anaheim Ducks-Washington Capitals

 

Forrás: MTI