Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-07-13
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Július 13., szerda:

    M4 Sport

10.45: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, férfiak, csoportmérkőzés, Magyarország-Spanyolország

11.45: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Ausztrália

18.15: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, férfiak, Magyarország-Horvátország

19.00: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, nők, Magyarország-Spanyolország

 

    Sport 1

11.00, 13.00 és 15.30: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Paris Saint-Germain - West Bromwich Albion

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

20.30: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, AS Monaco-Sporting Lisboa

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpár, Tour de France, 11. szakasz

 

Július 14., csütörtök:

    M4 Sport

11.30: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, nők, csoportmérkőzés, Magyarország-Olaszország

12.30: Strandkézilabda, világbajnokság, Budapest, férfiak, csoportmérkőzés, Magyarország-Omán

18.27: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Debreceni VSC-TEVA - FK Tarpeda Zsodzina

20.27: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, Videoton FC-Cukaricki 

 

    Duna World

20.30: Labdarúgás, Európa Liga-selejtező, 2. forduló, első mérkőzés, MTK Budapest-Gabala

 

    Sport 1

11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Hamburg

18.00: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Internazionale-CSZKA Moszkva

 

    Sport 2

13.00, 15.00, 17.00 és 19.00: Tenisz, WTA-torna, Bukarest

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.15: Kerékpár, Tour de France, 12. szakasz

19.15: Labdarúgás, U19-es Európa-bajnokság, Németország, Németország-Portugália

 

    Eurosport 2

16.20: Kézilabda, U20-as világbajnokság, Oroszország, elődöntő

19.00: Kézilabda, U20-as világbajnokság, Oroszország, elődöntő

 

    Digisport 1

 8.40, 12.00, 13.45, 15.05 és 16.45: Vitorlázás, Kékszalag

 

    Digisport 2

13.15 és 15.35: Vitorlázás, Kékszalag

 

Forrás: MTI