Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-04-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Április 26., szerda:

    M4 Sport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest

15.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC

18.15: Labdarúgás, Magyar Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Ferencváros-Budafok

20.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, ZF-Eger - Jug Dubrovnik

 

    Sport 1

19.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Osasuna

21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo-Real Madrid

 

    Sport 2

11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

15:00 Tenisz, 3. mérkőzés, ATP500-as torna, Barcelona, 3. nap, premier, élő, HD

18.15: Vízilabda, Bajnokok Ligája, csoportkör, 10. forduló, Szolnoki Dózsa-Közgép - A-Híd OSC-Újbuda

20.45: Labdarúgás, német Kupa, Bayern München-Borussia Dortmund

 

    Sport M

13.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00, 15.30 és 20.00: Sznúker, világbajnokság, Sheffield

 

    Eurosport 2

15.30: Kerékpár, Tour de Romandie

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart     

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Anadolu Efes-Olympiakosz

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Oostende 

 

    Digisport 2

18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart 

 

    Digisport 3

20.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Real Madrid 

    

Április 27., csütörtök:

    M4 Sport

12.00: Tenisz, ATP-torna, Budapest

18.00: Kosárlabda, férfi NB I, felsőházi rájátszás, Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK

 

    Sport 1

15.15: Jégkorong, divízió I/A vb, Kijev, Magyarország-Lengyelország

21.30: Labdarúgás, Primera División, Athletic Bilbao-Betis

 

    Sport 2

11.00, 13.00, 15.00 és 17.00: Tenisz, ATP-torna, Barcelona

20.00: Darts, Premier League, 12. állomás, Belfast

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.00 és 20.00: Sznúker, vb, Sheffield

 

    Eurosport 2

16.00: Kerékpár, Tour de Romandie

 

    Digisport 1

11.30 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Isztambul

21.10: Kosárlabda, férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-CSZKA Moszkva

 

    Digisport 2

12.00 és 18.30: Tenisz, WTA-torna, Stuttgart

 

    Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Anderlecht-Charleroi

 

    Spíler TV

 1.05: Jégkorong, NHL, rájátszás, St. Louis Blues-Nashville Predators

20.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Manchester United

 

Forrás: MTI