Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-03-26
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 26., szerda:

    Sport 1

17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Győri ETO FC-MTK Budapest

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, 31. forduló, Partick Thistle-Celtic Glasgow

 

    Sport 2

13.30: Lósport, futam

17.45: Vízilabda, Bajnokok Ligája, férfiak, 8. forduló, ZF-Eger - Jug Dubrovnik

19.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 30. forduló, FC Barcelona-Celta Vigo

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, 30. forduló, Sevilla-Real Madrid

 

    SportKlub

20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, 30. forduló, Catania-SSC Napoli

 

    Eurosport

7.45: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, férfi rövidprogram

15.30: Kerékpározás, katalán körverseny, 3. szakasz

20.35: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság

 

    Eurosport 2

14.00: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság

17.15: Labdarúgás, Bundesliga 2, 1. FC Köln-Karlsruher SC

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, 27. forduló, FC Augsburg-Bayer Leverkusen

 

    Digisport 1

18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, 30. forduló, Fiorentina-AC Milan

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi NB I, középszakasz, Atomerőmű SE-Alba Fehérvár

20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, FC Liverpool-Sunderland

 

Március 27., csütörtök:

    Sport 2

13.30: Lóverseny, futam

20.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Valladolid

22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Almería-Valencia

 

    Eurosport

7.30: Műkorcsolya, világbajnokság, Szaitama, női rövidprogram

15.00: Kerékpár, katalán körverseny, 4. szakasz

19.45 és 22.45: Labdarúgás, U17-es női vb, Costa Rica

 

    Eurosport 2

14.00 és 19.45: Sznúker, PTC nagydöntő, Egyesült Királyság

22.45: Labdarúgás, U17-es női vb, Costa Rica

 

    Digisport 1

0.35: Tenisz, ATP-torna, Miami

16.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Bayern München 

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Udinese 

 

    Digisport 2

0.00 és 18.00: Tenisz, WTA-torna, Miami     

2.00: Labdarúgás, Libertadores Kupa, Atlético PR-Vélez Sarsfield 

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Unicaja Málaga-Olympiakosz

 

Forrás: MTI