Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-10-12
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Október 12., szerda:

    M4 Sport

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely

20.15: Kézilabda, női NB I, DVSC-TVP - Érd 

 

    Sport 1

13.30: Kosárlabda, NBA, előszezon, New Orleans Pelicans-Houston Rockets

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportmérkőzés, Rhein-Neckar Löwen - Kristianstad

 

    Sport 2

12.30: Kerékpár, országúti világbajnokság, Doha, férfi egyéni időfutam

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, Dinamo Moszkva-Slovan

21.00: Futsal, spanyol bajnokság, P. Romero Cartagena-Magna Gurpea

 

    Sport M

12.00, 15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport

12.00: Tenisz, WTA-torna, Linz

14.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester

18.00: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Németország-Spanyolország

 

    Eurosport 2

14.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Mexikó-Venezuela

17.45: Labdarúgás, női Bajnokok Ligája, VfL Wolfsburg-Chelsea

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Alba Berlin-Fuenlabrada

 

    Digisport 1

16.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Rayo Vallecano-Nastic

19.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Cadíz-Cordóba

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Valladolid-Tenerife

 

    Digisport 2

20.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Real Madrid-Olimpiakosz

 

    Digisport 3

20.10: Kézilabda, német bajnokság, Bergischer HC-Kiel

 

Október 13., csütörtök:

    M4 Sport

19.00: Labdarúgás, stadionavató ünnepség

20.00: Labdarúgás, stadionavató mérkőzés, MTK-Sporting Lisboa

 

    Sport 1

10.45: Kerékpár, országúti vb, Doha, férfi U23-as mezőnyverseny

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

18.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, SZKA-Dinamo Riga

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

13.00 és 20.00: Sznúker, Brit Open, Manchester

17.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Japán-Anglia

 

    Eurosport 2

14.45: Labdarúgás, női U17-es világbajnokság, Jordánia, Koreai NDK-Ghána

18.30: Tenisz, WTA-torna, Linz

 

    Digisport 1

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Galatasaray-CSZKA Moszkva

21.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Crvena zvezda-Darussafaka Dogus Istanbul

 

    Digisport 2

 7.00: Tenisz, ATP-torna, Sanghaj

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Emporio Armani Milan-Maccabi FOX Tel-Aviv

 

Forrás: MTI