Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2015-01-28
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 28., szerda:

 

    Duna World

19.00: Kézilabda, férfi Magyar Kupa, B.Braun Gyöngyös - Grundfos-Tatabánya

 

    Sport 1

16:15: Kézilabda, férfi vb, Katar, negyeddöntő

18.45: Kézilabda, férfi vb, Katar, negyeddöntő

 

    Sport 2

19:00: Vízilabda, férfi BL, Jug Dubrovnik - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

    Sport M

13:35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport

9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

12.30: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, női üldözéses verseny

18.45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Kamerun-Elefántcsontpart

 

    Eurosport 2

9:45: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, női 5 km

10:45: Téli Universiade, sílövészet, Szlovákia, férfi üldözéses

11:30: Téli Universiade, sífutás, Szlovákia, férfi 10 km

14:15: Műkorcsolya, Eb, Stockholm, férfi rövidprogram

17.00: Kosárlabda, férfi Európa Liga, Himki-PAOK

18:45: Labdarúgás, Afrika Kupa, Egyenlítői-Guinea, Guinea-Mali 

21:00: Műkorcsolya, Eb, Stockholm, jégtánc, rövidtánc

 

    Digisport 1

18:30: Vízilabda, férfi BL, ZF-Eger - Olympiakosz 

20:40: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Barcelona 

 

    Digisport 2

20:40: Labdarúgás, Olasz Kupa, negyeddöntő, Parma-Juventus

 

Január 29., csütörtök:   

    Duna World

17.45: Kosárlabda, NB I

 

    Sport M

13:35: Lóverseny, futam

 

     Eurosport

3.30, 9.30: Tenisz, Australian Open, Melbourne

14.45: Téli Universiade, síugrás, Szlovákia, női csapatverseny

19.00: Atlétika, Düsseldorf, fedettpályás verseny

 

    Eurosport 2

8.45: Téli Universiade, Szlovákia, északi összetett

12.30: Téli Universiade, Szlovákia, északi összetett

15.00: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Stockholm, női rövidprogram

19.30: Műkorcsolya, Európa-bajnokság, Stockholm, jégtánc, kűr

 

    Digisport 1

19.55: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Getafe-Villarreal

22.00: Labdarúgás, Király Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Athletic Bilbao-Málaga

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Nyizsnyij Novgorod

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Makkabi Electra-Real Madrid

 

Forrás: MTI