Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-12-10
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

December 10., szerda:

    Sport 1

17.15: Labdarúgás, Ligakupa, nyolcaddöntő, visszavágó, Újpest-Ferencváros

 

    Sport 2

11.00: Jégkorong, KHL, Admiral-Nyeftehimik

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Himki Moszkva

20.00: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Horvátország-Németország

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 2

12:00: Labdarúgás, indiai szuperliga, Atletico de Kolkata-Kerala Blasters FC

14.30: Labdarúgás, indiai szuperliga, Mumbai City FC-Chennaiyin FC

18.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Banvit-Lietuvos Rytas

20.15: Labdarúgás, klub-vb, Moghreb Tétouan-Auckland City, Rabat

 

    Digisport 1

18.10: Vízilabda, férfi világliga, Magyarország-Románia, Miskolc

20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-PSG

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Neptunas Klaipeda-Galatasaray

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, AS Roma-Manchester City

 

December 11., csütörtök:

    M1

20.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Magyarország-Spanyolország

 

    Duna World

17.45: Kosárlabda, férfi NB I, KTE-Duna Aszfalt - Alba Fehérvár

 

    Story 4

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör

 

    Sport 1

2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Detroit Red Wings-Toronto Maple Leafs

 

    Sport 2

13.00: Tenisz, Dubaj, 1. nap, Team Federer-Team Agassi

18.15: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Oroszország-Lengyelország

20.30: Kézilabda, női Eb, csoportmérkőzés, Norvégia-Dánia

 

    Sport M

13.35: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 2

20.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország, páros rövidprogram

21.15: Műkorcsolya, Grand Prix, Spanyolország, női rövidprogram

 

    Digisport 1

16.30: Kosárlabda, női Európa Kupa, PINKK-Pécs - Namur

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Besiktas-Tottenham

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Sevilla-Rijeka

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Mönchengladbach-Zürich

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, csoportkör, Steaua Bucuresti-Dinamo Kijev

 

Forrás: MTI