Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2014-02-19
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 19., szerda:

    M1

8.11: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, alpesi sí

12.25: Téli olimpia, Szocsi, hódeszka, alpesi sí, sífutás

15.30: Téli olimpia, Szocsi, gyorskorcsolya, sílövészet

 

    Duna

13.25: Téli olimpia, Szocsi, jégkorong, negyeddöntő, Finnország-Oroszország

18.00: Téli olimpia Szocsi, jégkorong, negyeddöntő, Egyesült Államok-Csehország 18.00

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sportklub

17.25: Kézilabda, női NB I, Győri Audi ETO KC-Vác

19.45: Kézilabda, férfi NB I, Csurgó - MKB-MVM Veszprém

 

    Eurosport

14.30: Kerékpár, Andalúz Körverseny, Spanyolország

 

    Eurosport 2

18.00 és 20.00: Kosárlabda, Európa Kupa

 

    Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Arsenal-Bayern München

 

    Digisport 2

20.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, AC Milan-Atlético Madrid

 

Február 20., csütörtök:

    M1

10.30: Téli olimpia, Szocsi, síakrobatika, északi összetett

12.25: Téli olimpia, Szocsi, női curling bronzmérkőzés, északi összetett

15.35: Téli olimpia, Szocsi, női curling döntő

    

    Story

20.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, Ajax-Salzburg

 

    Sport 2

16.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janerio

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, HAT-Agro Uni Győr - Tango Bourges

 

    Eurosport

14.30: Kerékpár, andalúziai körverseny, 2. szakasz

 

    Digisport 1

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, Juventus-Trabzonspor

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, Swansea City-Napoli 

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, Dinamo Kijev-Valencia

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, első mérkőzés, Porto-Eintracht Frankfurt

 

Forrás: MTI