Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-02-17
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 17., szerda:

    M4 Sport

18.00: Vízilabda, férfi ob I, FTC-PQS Waterpolo - UVSE-Hunguest Hotels

19.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, AS Roma-Real Madrid

 

    Sport 1

18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-FC Barcelona

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, Gent-Wolfsburg

 

    Sport 2

12.00: Lóverseny, futam

18.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, THW Kiel-Orlen Wisla Plock

20.15: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 1. szakasz

20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Eurosport 2

15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.10: Kézilabda, német bajnokság, Rhein-Neckar Löwen-Flensburg

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

20.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

22.50: Labdarúgás, argentin bajnokság

 

Február 18., csütörtök:

    M4 Sport

16.57: Röplabda, férfi NB I, Fino Kaposvár-Vegyész RC Kazincbarcika

19.27: Jégkorong, MOL Liga, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés: Ferencváros-Fehérvár AV19

 

    RTL II

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Borussia Dortmund-FC Porto

 

    Sport 1

 2.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, New York Rangers-Chicago Blackhawks

20.00: Darts, Premier League, 3. állomás, Dublin

 

    Sport 2

 0.00 és 20.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

12.00: Lóverseny, futam

17.30: Jégkorong, KHL, alapszakasz, CSZKA Moszkva-Dinamo Moszkva

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lóverseny, futam

 

    Eurosport 1

11.30 és 20.00: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

15.30: Kerékpározás, Andalúziai körverseny, 2. szakasz

 

    Eurosport 2

12.30: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Chamonix

15.30: Sznúker, Welsh Open, Cardiff 

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

11.00 és 16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Midtjylland-Manchester United

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Augsburg-FC Liverpool

 

    Digisport 2

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Fiorentina-Tottenham Hotspur

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Galatasaray-Lazio

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Villarreal-Napoli

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, 1. mérkőzés, Sporting-Bayer Leverkusen

 

Forrás: MTI