Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-02-24
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 24., szerda:

    M4 Sport

17.30: Kosárlabda, férfi NB I, Zalakerámia-ZTE KK - Szolnoki Olaj

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, PSV Eindhoven-Atlético Madrid

 

    Sport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Dinamo Kijev-Manchester City

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

16.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.45 és 13.45: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

 

    Eurosport 2

18.00: Kosárlabda, Európa Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Banvit-Milánó

20.30: Kosárlabda, Európa Kupa, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Limoges-Gran Canaria

 

    Digisport 1

12.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

17.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Braga-FC Sion 

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Doha

 

    Digisport 3

18.55: Kézilabda, német bajnokság, Löwen-Melsungen

 

Február 25., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Sportlövészet, légfegyveres Eb, Győr

18.00: Kézilabda, K&H férfi liga, PLER-Budapest - Kőnig Trade-Balmazújváros 

 

    Sport 1

 1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Washington Capitals-Montreal Canadiens

12.00: Lósport, futam

20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Aberdeen

 

    Sport 2

12.00: Tenisz, ATP-torna, Dubaj

23.00: Tenisz, ATP-torna, Acapulco

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

11.00 és 14.00: Sílövészet, Európa-bajnokság, Oroszország

 

    Digisport 1

13.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lokomotiv Moszkva-Fenerbahce

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Liverpool-Augsburg

 

    Digisport 2

15.30: Tenisz, WTA-torna, Doha

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Lazio-Galatasaray

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Napoli-Villarreal

 

    Digisport 3

16.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, CSZKA Moszkva-Himki Moszkva

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, Athletic Bilbao-Olympique Marseille

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund 

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a nyolcaddöntőbe jutásért, visszavágó, FC Porto-Borussia Dortmund

 

Forrás: MTI