Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-02-10
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 10., szerda:

    M4 Sport

17.57: Labdarúgás, Magyar Kupa, negyeddöntő, Ferencváros-Videoton

 

    Sport 1

11.00 és 21.45: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam

17.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Szolnoki Olaj-Zaragoza

20.00: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Pro Recco

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.00: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, Heidenheim-Hertha BSC

21.00: Labdarúgás, FA Kupa, megismételt mérkőzés, Peterborough-West Bromwich Albion

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.45 és 15.00: Északi összetett, világkupa, Trondheim

16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

 

    Eurosport 2

19.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Makkabi Tel-Aviv - Nyizsnij

20.45: Kosárlabda, Európa Kupa, Limoges CSP-PAOK Thesszaloniki

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

19.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Valencia-FC Barcelona

 

    Digisport 2

17.50: Vízilabda, férfi Eurokupa, ContiTech-Szeged-Diapolo - Brescia

19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Spandau - ZF-Eger

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

18.55: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Gummersbach

 

Február 11., csütörtök:

    M4 Sport

16.00: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Lengyelország-Észtország

19.30: Jégkorong, olimpiai selejtezőtorna, Budapest, Magyarország-Litvánia

 

    Sport 1

 3.30: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Arizona Coyotes-Vancouver Canucks

11.00, 13.00 és 15.00: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

20.00: Darts, Premier League, 2. állomás, Newcastle

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

19.30: Kézilabda, férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, Rhein-Neckar Löwen - Vardar Szkopje

21.15: Tenisz, ATP-torna, Rotterdam, nyolcaddöntő

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

14.30: Sífutás, világkupa, Stockholm, férfi és női sprint

16.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, férfi sprint

18.30: Sílövészet, világkupa, Presque Isle, női sprint

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

 

    Eurosport 2

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, elődöntő

 

    Digisport 1

 9.00: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

17.45: Tenisz, ATP-torna, Buenos Aires

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Hellas Verona

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Himki Moszkva-Real Madrid

20.40: Kosárlabda, férfi Euroliga, Top16, Laboral Kutxa-Brose Baskets

 

    Digisport 3

16.30: Tenisz, WTA-torna, Szentpétervár

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, visszavágó, Celta Vigo-Sevilla

 

Forrás: MTI