Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-03-15
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Március 15., szerda:

    M4 Sport

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Monaco-Manchester City

 

    Sport 1

20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, visszavágó, Atlético Madrid-Bayer Leverkusen

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 9.00: Hódeszka, világbajnokság, Sierra Nevada

14.15: Északi sí, világkupa, Trondheim

16.15: Alpesi sí, világkupa, férfi lesiklás, Aspen

17.45: Alpesi sí, világkupa, női lesiklás, Aspen

 

    Eurosport 2

15.00: Kerékpár, Nokere Koerse, Belgium

17.30: Síugrás, világkupa, Trondheim

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa

 

    Digisport 1

19.00: Tenisz, ATP-torna, Indian Wells 

 

    Digisport 2

21.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells 

 

Március 16., csütörtök:

    M4 Sport

17.15: Labdarúgás, NB I, Vasas-Haladás

19.30: Jégkorong, MOL Liga, döntő, 2. mérkőzés, MAC Budapest-DVTK Jegesmedvék

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 7. állomás, Rotterdam

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.30: Jégkorong, KHL, rájátszás

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

16.45: Síugrás, világkupa, Trondheim

 

    Eurosport 2

16.15: Alpesi sí, világkupa, női szuperóriás-műlesiklás, Aspen

17.45: Alpesi sí, világkupa, férfi szuperóriás-műlesiklás, Aspen

 

    Digisport 1

18.40: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Besiktas-Olympiakosz

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, AS Roma-Olympique Lyon

 

    Digisport 2

 3.00: Tenisz, WTA-torna, Indian Wells

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, FC Krasznodar-Celta Vigo

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Mönchengladbach-Schalke

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Genk-Gent

20.45: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Ajax-Köbenhavn

 

    Spíler TV

 3.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Anaheim Ducks-St. Louis Blues

 

    RTL II

20.50: Labdarúgás, Európa Liga, nyolcaddöntő, visszavágó, Manchester United-Rosztov

 

Forrás: MTI