Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2016-02-03
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 3., szerda:

    M4 Sport

19.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, A-Híd OSC Újbuda - Galatasaray

 

    Sport 1

20.15: Kosárlabda, Európa Kupa, Sassari-Szolnoki Olaj

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

20.30: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Pro Recco - Szolnoki Dózsa-Közgép

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 1. szakasz

14.15: Sífutás, világkupa, Drammen, férfi és női sprint

16.15: Sznúker, Német Masters, Berlin

19.00: Atlétika, fedettpályás verseny, Düsseldorf

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Olaszország-Azerbajdzsán

 

    Eurosport 2

14.00 és 21.45: Sznúker, Német Masters, Berlin

16.00: Kerékpár, Valenciai körverseny, 1. szakasz

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Oroszország-Kazahsztán

20.00: Kosárlabda, Európa Kupa, Milan-Alba Berlin

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

18.55: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, ZF-Eger - Spandau

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli

 

    Digisport 2

18.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Frosinone-Bologna

20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Chelsea

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon-Bordeaux

21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, FC Barcelona-Valencia

 

Február 4., csütörtök:

 

    M4 Sport

17.57: Röplabda, női Közép-európai Liga, Vasas Óbuda-Calcit Ljubljana

20.55: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

 

    Sport 1

1.00: Jégkorong, NHL, alapszakasz, Montreal Canadiens-Buffalo Sabres

20.00: Darts, Premier League, 1. állomás, Leeds

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

10.30: Kerékpár, Tour of Dubaj, 2. szakasz

15.00 és 20.30: Sznúker, Német Masters, Berlin

19.00: Biatlon, világkupa, Kanada, férfi sprint

 

    Eurosport 2

10.00: Sznúker, Német Masters, Berlin

15.30: Kerékpár, Valenciai körverseny, 2. szakasz

17.00: Síugrás, világkupa, Oslo

18.30: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Szlovénia-Portugália

21.00: Futsal, Európa-bajnokság, Belgrád, csoportmérkőzés, Magyarország-Ukrajna

 

    Digisport 1

11.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

17.45: Kosárlabda, női Európa Kupa, negyeddöntő, visszavágó, Aluinvent DVTK-Nymburk

20.25: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, első mérkőzés, Sevilla-Celta Vigo

 

    Digisport 2

18.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Cedevita Zagreb-Panathinaikosz

 

    Digisport 3

17.00: Tenisz, ATP-torna, Szófia

19.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, Brose Baskets-Barcelona

 

Forrás: MTI