Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-02-22
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Február 22., szerda:

    M4 Sport

17.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

20.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, FC Porto-Juventus

 

    Sport 1

18.30: Labdarúgás, Primera División, Valencia-Real Madrid

20.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Sevilla-Leicester

 

    Sport 2

20.30 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

12.00: Lósport, futam

18.30: Kézilabda, férfi BL, Rhein-Neckar Löwen - Meskov Breszt

 

    Sport M

15.15: Lósport, futam

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, Uni Győr-Dinamo Kurszk

 

    Eurosport 1

13.00 és 14.30: Sífutás, vb, Lahti

 

    Digisport 1

20.30: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

17.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, St. Étienne-Manchester United

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

17.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Schalke-PAOK

20.10: Kézilabda, Bundesliga, Kiel-Melsungen

 

    Digisport 3

17.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Fenerbahce-Krasznodar

 

Február 23., csütörtök:

    M4 Sport

17.00: Tenisz, WTA-torna, Budapest

 

    Sport 1

20.00: Darts, Premier League, 4. állomás, Brighton

 

    Sport 2

 1.00 és 23.00: Tenisz, ATP-torna, Rio de Janeiro

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, SZKA-Vityaz

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

12.00: Kerékpár, Abu-dzabi körverseny, 1. szakasz

16.30: Sífutás, vb, Lahti

 

    Digisport 1

 0.00: Tenisz, ATP-torna, Delray Beach

11.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

16.40: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Osmanlispor-Olympiakosz

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Ajax-Legia Warszawa

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Fiorentina-Mönchengladbach

 

    Digisport 2

16.00: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, AS Roma-Villarreal

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Sahtar Donyeck-Celta Vigo

 

    Digisport 3

18.55: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, APOEL-Athletic Bilbao

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Genk-Astra

23.15: Tenisz, WTA-torna, Dubaj

 

    Spíler TV

 1.30: Jégkorong, NHL, Florida Panthers-Edmonton Oilers

 

    RTL II

 20.50: Labdarúgás, Európa Liga, a 16 közé jutásért, visszavágó, Tottenham Hotspur-Gent

 

Forrás: MTI