Élő tv-sportközvetítések - Szerda, csütörtök

2017-01-18
A szerdai és csütörtöki élő sportközvetítések a hazai televíziókban:

 

Január 18., szerda:  

    M4 Sport

17.45: Röplabda, férfi NB I, Kazincbarcika-Kecskemét

20.10: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Eger-Hannover

 

    Sport 1

13:15: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, Magyarország - Szaúd-Arábia

17.30: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, Fehéroroszország-Németország

20.30: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, Svédország-Katar

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

15.00: Jégkorong, KHL, Metalurg Magnyitogorszk-Avangard

17.45: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, Szolnoki Dózsa-Közgép - Nice

20.45: Labdarúgás, FA-kupa, megismételt mérkőzés

 

    Eurosport 1

 9.00 és 14.15: Tenisz, Australian Open

20.00: Sznúker, Masters, London, 3. nap

 

    Eurosport 2

 9.00: Tenisz, Australian Open

14.00: Sznúker, Masters, London, 3. nap

17.45: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Zenit-Hapoel

20.00: Kosárlabda, férfi Európa Kupa, Málaga-Valencia

 

    Digisport 1

17.25: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Sassuolo-Cesena

19.25: Vízilabda, férfi Bajnokok Ligája, OSC-Brescia

20.55: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Real Madrid-Celta Vigo

 

    Digisport 2

17.55: Kosárlabda, női Euroliga, UNIQA Sopron-Jekatyerinburg

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, Lazio-Genoa

 

    Digisport 3

19.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Alcorcón-Alavés

 

Január 19., csütörtök:

    M4 Sport

20.15: Vízilabda, női ob I, középszakasz, UVSE-Szentes

    Sport 1

17.30: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, Franciaország-Lengyelország

 

    Sport 2

12.00: Lósport, futam

17.45: Kosárlabda, női Euroliga, CMB Cargo UNI Győr-Famila Schio

20.45: Kézilabda, férfi vb, Franciaország, Spanyolország-Szlovénia

 

    Sport M

15.15 és 17.15: Lósport, futam

 

    Eurosport 1

 1.00, 3.00, 7.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

14.30: Biatlon, világkupa, Antholz

20.00: Sznúker, Masters, London, negyeddöntő

 

    Eurosport 2

 1.00, 3.00 és 9.00: Tenisz, Australian Open

14.00: Sznúker, Masters, London, negyeddöntő

 

    Digisport 1

19.10: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Atlético Madrid-Eibar

21.15: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, negyeddöntő, Real Sociedad-Barcelona

 

    Digisport 2

18.25: Kosárlabda, férfi Euroliga, Fenerbahce-Panathinaikosz

20.55: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AS Roma-Sampdoria

 

    Digisport 3

17.55: Kosárlabda, férfi Euroliga, CSZKA Moszkva-Brose Bamberg

20.00: Kosárlabda, férfi Euroliga, Maccabi Fox Tel Aviv-Crvena zvezda

 

    Spíler TV

 1.35: Jégkorong, NHL, Montreal Canadiens-Pittsburgh Penguins

 4.30: Jégkorong, NHL, Los Angeles Kings-San Jose Sharks

 

Forrás: MTI